image
19 Січня 2026 09:06

Вночі Одещина знову зазнала атаки: за повідомленням ДСНС, є жертви.
Внаслідок дій агресора, енергетична, газова та цивільна інфраструктура регіону отримала серйозні пошкодження. На місцях влучань виникли пожежі, які рятувальники швидко ліквідували. Два квартири на 25-му поверсі 25-поверхового будинку також постраждали. Відзначено пошкодження вікон у сусідніх будівлях, а також автомобілі, що були припарковані поруч.
Згідно з попередньою інформацією, одна людина отримала травми.
Для ліквідації наслідків залучено 12 одиниць техніки та 56 рятувальників, а також допомога від добровільних пожежних і комунальних служб.