image
12 Січня 2026 12:12

Ворожі сили продовжують свої наступальні дії на спокійну Одесу. Внаслідок нічного удару по місту постраждали об'єкти інфраструктури та житлові будинки. За попередніми даними, дві особи отримали травми. 
В деяких районах Пересипу тимчасово відсутня електрика - спеціалісти вже працюють над відновленням постачання. Системи тепло-, водопостачання та водовідведення працюють в нормальному режимі. 
На місці події створено оперативний центр, куди мешканці можуть звертатися за отриманням компенсацій за державними програмами «єВідновлення» та з міського бюджету. 
Також організовано пункт обігріву. Залучені міжнародні організації для підтримки. 
Працівники «ЖКС» займаються закриттям вибитих вікон.