image
09 Листопада 2025 13:38

8 листопада 2025 року в Одесі освітянська спільнота здійснила акцію з висадження дерев, щоб вшанувати пам’ять загиблих героїв.

На території навчальних закладів були висаджені молоді рослини, зокрема ясени, берези, клени, дуби, калина, гранати, павловнії, каштани, липи, ялини, а також кущі козацького ялівцю та магнолії.

Ці молоді дерева символізують силу, мужність та готовність захищати рідну землю. Цей захід є вираженням глибокої вдячності нашим Захисникам і нагадуванням про те, що пам’ять про героїв житиме в серцях людей і зелених вулицях нашого міста.

Освітяни Одеси не лише навчають молоде покоління, а й власним прикладом показують любов до рідного міста, єдність та піклування про навколишнє середовище.