В Одесі розпочато «Дні Добрих Дій 2025». Це щорічна благодійна ініціатива, що об'єднує місцеву владу, бізнесменів та громаду для реалізації добрих вчинків на користь суспільства.
Традиційно, проєкт триває протягом одного тижня. Цього року заплановано проведення 15 днів добрих дій, які відбуватимуться з 4 квітня по 18 липня.
«Ми зібралися тут сьогодні, щоб розпочати не просто «Дні Добрих Дій» — ми відкриваємо наші серця, ділимося нашою енергією та втілюємо наші мрії про краще завтра. І особливо приємно, що добрі справи виходять за межі Одеси та об'єднують всю Україну!
Завдяки вашим зусиллям та волонтерам з інших міст, добро стає універсальною мовою, зрозумілою всім, незалежно від місця проживання, віку чи професії», — зазначив мер Одеси Геннадій Труханов.
У 2025 році проєкт розширено і він реалізується також в інших містах України.
З вітальним словом до учасників звернувся ініціатор «Днів Добрих Дій», заступник міського голови Павло Вугельман:
«Я щиро вірю в силу доброти. Вірю, що добро завжди повертається! Вірю, що для добрих справ не завжди потрібні ресурси або гроші, а достатньо лише бажання допомогти!»
Приєднуйтесь до ініціатив «Дні Добрих Дій»!