З 27 по 30 листопада у Каїрі (Єгипет) пройшов важливий чемпіонат світу з карате. У змаганнях взяли участь 384 спортсмени (по 192 чоловіки та жінки) з 88 країн.
Видатна українська каратистка Анжеліка Терлюга показала чудовий результат, здобувши бронзову медаль у категорії до 55 кг.
Після поразки у чвертьфіналі від єгиптянки Ахлам Юссеф (3:8), Анжеліка отримала шанс змагатися за бронзову медаль, оскільки її суперниця потрапила у фінал. У поєдинку за третє місце вона здолала Валентину Торо Менесес із Чілі (№ 2 у світі) з рахунком 6:4, продемонструвавши силу волі та майстерність.
Цього року Анжеліка, ставши матір'ю, довела свій високий рівень, здобувши срібну медаль на Всесвітніх іграх у китайському місті Ченду.