image
05 Січня 2026 11:17

У Одесі правоохоронці затримали місцевого жителя, який через заздрість ледь не позбавив життя свого товариша. Зловмисник вдарив друга ножем у груди та втік з місця події. Правоохоронці швидко знайшли його, висунули підозру та обрали запобіжний захід.
Інцидент стався кілька днів тому вдень у квартирі 46-річного чоловіка, коли його друг прийшов в гості з партнеркою. Під час святкування між чоловіками виникла сварка: гість почав ревнувати свою дівчину до господаря і вдарив його ножем, який лежав на столі. Після скоєного зловмисник разом із жінкою залишили квартиру. Сусіди викликали швидку допомогу для потерпілого. Лікарі доставили його до лікарні з серйозною травмою грудної порожнини та сповістили про це поліцію.
Правоохоронці того ж дня затримали правопорушника та зібрали ряд доказів його причетності до злочину, частину з яких відправили на експертизу.
«Зібравши достатні докази, ми висунули підозру у спробі умисного вбивства. За нашим клопотанням суд обрав запобіжний захід у вигляді арешту. Згідно з кримінальним кодексом, зловмиснику загрожує до 15 років позбавлення волі», - розповіла слідчий поліції Інна Похила.
Розслідування триває.