image
07 Листопада 2025 10:41

У Болграді поліція затримала жінку, яка займалася розповсюдженням психотропів. Вона отримала підозру та запобіжний захід. За свою діяльність їй загрожує до десяти років ув'язнення з конфіскацією майна.
Співробітники поліції зупинили 36-річну жінку під час вечірньої перевірки, коли вона розкладала психотропні речовини у схованках. У неї вилучили 53 згортки з «товаром» та 49 пакунків, які вона залишила для клієнтів.
Експрес-тест показав наявність PVP – небезпечного психотропу, обіг якого заборонений. Речовину направили на експертизу для встановлення ваги.
Поліція також вилучила мобільний телефон жінки, на якому містилася інформація про її злочинну діяльність.
В ході слідства було з'ясовано, що жінка купила наркотики через месенджер у невстановленої особи. «Товар» надіслали до Болграда, де жінка почала його збувати, фотографуючи місця закладок з геолокаціями та надсилаючи їх спільниці.
Начальник Болградського райвідділу поліції Роман Михайлов повідомив, що жінці висунули обвинувачення за статтею 307 Кримінального кодексу України – за незаконне придбання, зберігання та збут психотропних речовин. За ці дії передбачено до 10 років ув'язнення з конфіскацією майна.
Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 242 тис. 240 грн, якою вона не скористалася.
Поліція продовжує розслідування, встановлюючи канали постачання наркотиків та осіб, причетних до злочинної схеми.
Досудове розслідування триває під керівництвом Болградської окружної прокуратури.