image
06 Листопада 2025 17:46

Жінці, яка завдала травми своїй дитині, загрожує карне покарання. Інцидент стався минулого тижня в одному з будинків у Пересипському районі Одеси.
Мати 22 років сповістила поліцію про травми свого сина. Вона повідомила, що залишила його під наглядом бабусі, а коли повернулася, помітила синці і подряпини на його тілі.
Прибувши на місце події, ювенальні поліцейські виявили побитого хлопчика, а також його матір і бабусю, які були під впливом алкоголю. Швидка допомога доставила дитину до лікарні, де лікарі виявили численні синці, забої та струс мозку, а також перелом ключиці.
Крім того, через антисанітарні умови в квартирі, ювенальні поліцейські разом з службою у справах дітей провели оцінку безпеки дитини і вирішили забрати його для подальшого медичного обстеження.
В рамках кримінального провадження поліція встановила, що до побиття причетна бабуся хлопчика. Вона не змогла пояснити обставини, посилаючись на алкогольне сп’яніння.
Їй пред’явили підозру за частиною 1 статті 122 Кримінального кодексу України за умисне заподіяння тілесних ушкоджень середньої тяжкості, за що їй загрожує до трьох років ув’язнення.
Трьохмісячний хлопчик проходить лікування, і буде проведено судово-медичну експертизу для визначення ступеня його травм.
Також на 22-річну матір складено адміністративні протоколи за невиконання обов’язків щодо виховання дітей, що може призвести до штрафу до 1700 гривень. Матеріали адміністративної справи відправлено до суду.
Раніше ця родина не була на обліку у поліції чи службі у справах дітей.