Правоохоронні органи виявили особу, яка вела незаконний бізнес з психотропними речовинами в Одесі. 44-річному чоловіку пред'явлено звинувачення, і йому обрано запобіжний захід. За його дії передбачено тривалий термін ув’язнення з конфіскацією майна.
Діяльність правопорушника було викрито працівниками управління по боротьбі з наркотиками ГУНП в Одеській області та відділу поліції № 5 Одеського району.
Поліцейські задокументували, як підозрюваний, перебуваючи біля Аркадії, двічі продав місцевому жителю пакети з амфетаміном, отримавши загалом 1400 грн.
Слідчі вилучили обмежену в обігу психотропну речовину, що підтверджено експрес-тестуванням та експертним дослідженням. Зловмисника затримали після другої угоди.
Під час санкціонованих обшуків, проведених за місцем проживання та роботи фігуранта, правоохоронці вилучили частину коштів, отриманих за «товар», а також інші пакунки з речовинами, використані шприци, ємності з ймовірно наркотичними рідинами, пакувальні матеріали, ваги, мобільний телефон тощо. Усі вилучені речовини відправлено на судову експертизу.
«Ми зібрали достатньо доказів і повідомили фігуранту про підозру в незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту, а також у незаконному збуті психотропної речовини, що вчинена повторно. Згідно з частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України, цей злочин карається позбавленням волі на термін до десяти років з конфіскацією майна. Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 242 тис. 240 грн. Слідство триває. Всі деталі наркозлочину та коло осіб, залучених до нього, з'ясовуються», - повідомив старший слідчий Геннадій Грозов.
Процесуальне керівництво у справі здійснює Приморська окружна прокуратура Одеси.