image
23 Жовтня 2025 09:36

Правоохоронці висунули звинувачення 21-річному молодикові, який за плату підпалив автомобіль у Хаджибейському районі Одеси. За умисне пошкодження майна підозрюваному загрожує до десяти років ув'язнення.
Нещодавно рятувальники повідомили поліцію про пожежу автомобіля на вулиці Варненській. На щастя, ніхто не постраждав. Пожежники ліквідували вогонь, а поліція почала кримінальне провадження.
В процесі слідства співробітники карного розшуку та кримінального аналізу ГУНП в Одеській області, а також слідчі відділу поліції № 1 встановили, що до злочину причетний 21-річний одесит.
Виявилося, що під час пошуків роботи молодик почав спілкуватися через популярний месенджер з незнайомцем, який представився колектором. Той запропонував йому за грошову винагороду «покарати боржників» шляхом підпалу їхніх автомобілів. Молодик погодився на цю протиправну пропозицію і ввечері сфотографував перше авто на своєму шляху, а «куратор» підтвердив його знищення, запевнивши, що у власника є борг.
Підозрюваний купив легкозаймисту рідину, пізно ввечері облив нею погоджену «BMW», що належала 28-річному чоловіку, підпалив запальничкою і, знявши «звіт» для замовника, втік.
Внаслідок пожежі автомобіль вигорів майже повністю. Сума збитків, завданих власнику, наразі встановлюється.
Правоохоронці швидко знайшли палія та вилучили у нього ряд речових доказів.
Зібравши достатньо доказів, слідчі повідомили молодикові про підозру в умисному пошкодженні чужого майна шляхом підпалу. Згідно з ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України, максимальне покарання за цей злочин становить десять років позбавлення волі.
Вирішується питання про вибір запобіжного заходу для підозрюваного. Встановлюються всі обставини злочину. Слідство триває.
Процесуальне керівництво здійснює Хаджибейська окружна прокуратура Одеси.