image
11 Вересня 2023 13:20

У Одеському ліцеї «Європейський» відбулася конференція «Цифрові технології в освіті: можливості та виклики», в рамках Відкритого освітнього форуму #ОсвітаОдеса – 2023.

Головною метою заходу було ознайомити учасників з новітніми інформаційними технологіями, зокрема, із застосуванням ChatGPT та інших цифрових інструментів у навчальному процесі.

Конференція зібрала понад 200 учасників, включаючи представників Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації, а також освітян з різних навчальних закладів та громадських організацій, що цікавляться розвитком цифрових технологій в освіті.

Відкрила конференцію Ірина Столбова, заступниця директора Департаменту освіти та науки Одеської міської ради. Вона підкреслила важливість впровадження цифрових технологій у навчальні заклади в 2023/2024 навчальному році, з акцентом на дотримання законодавства України.

На заході відбулися дискусії за такими темами:

- Перспективи цифровізації освіти під час і після війни;

- Розвиток цифрового освітнього простору;

- Використання цифрових інструментів у навчальних закладах;

- Сучасне безпечне освітнє середовище;

- Використання ChatGPT у навчальному процесі.

За результатами конференції була ухвалена резолюція, що підкреслює необхідність створення робочої групи для розвитку цифрового освітнього простору в Україні та дотримання державних стандартів у національних освітніх програмах.

Організатори конференції: Департамент освіти та науки Одеської міської ради, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та інші компанії, що представляють цифрові рішення для освіти.