У японському місті Чіба відбулася ювілейна виставка технологій CEATEC-2024.
Цього року вдруге українські фірми представили свої інновації на цьому масштабному міжнародному заході в Азії. Делегація Одеської міської ради привезла українські IT-розробки, об'єднавши їх під одним стендом. Директорка КУ "Грантовий офіс "Oдеса 5T" Таміла Афанасьєва презентувала проекти кластера IT-компаній IT Family Odesa та факультету кібербезпеки, програмної інженерії та комп'ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету.
Одеська делегація також взяла участь у 13-й міжнародній конференції Asia Smart City Conference, яка проходила в Йокогамі. Цей захід зібрав провідних експертів та новаторів у сфері міського розвитку. Під час візиту до Японії одеська делегація мала зустрічі з мером Йокогами, керівництвом та депутатами міської ради, а також зустрілася з Послом України в Японії.
Крім того, проводилися робочі перемовини з представниками міської адміністрації Йокогами, Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) та офісу Програми розвитку ООН в Японії. В рамках цих зустрічей обговорювалися ключові інфраструктурні проекти Одеси з японськими компаніями, такими як Nippon Koei, JFE Engineering та Sansei. Також відбулися переговори з членами Національної комісії Японії з питань ЮНЕСКО щодо збереження та відновлення культурної спадщини.
Японське суспільство висловило підтримку Україні у її боротьбі за незалежність і готовність до співпраці з одеситами. Разом ми наближаємо перемогу!