image
05 Грудня 2025 19:39

3 грудня 2025 року в Одеському ліцеї № 13 відбулася перша сесія нового складу Парламенту старшокласників на 2025/2026 навчальний рік.

На заході зібралися 109 представників учнівського самоврядування з навчальних закладів міста Одеси.

В рамках події пройшла церемонія посвяти нових членів Парламенту та обговорення плану роботи на навчальний рік.

Учнівське самоврядування ліцею № 49 представило відео про Одесу в рамках марафону «Моє місто – сила України». Під час телемосту естафету передали Вінниці, Миколаєву та Києву.

Також в рамках марафону відбулася благодійна акція до Дня Збройних Сил України, де учасники виготовляли обереги для військових та створювали маскувальну сітку «Покров миру» як знак підтримки.

Членам Парламенту під час сесії офіційно вручили мандати.

Завершився захід флешмобом під гімн Парламенту старшокласників Одеси.