25 листопада о 15:00 в Одесі, у Міському саду, відбудеться акція, присвячена Міжнародному дню протидії насильству у всіх його формах.
Ця акція надає можливість кожному висловити свою думку, продемонструвати, що мешканці нашого міста не залишаються самотніми у своїх переживаннях, і готові допомагати один одному.
На заході учасникам будуть представлені інформаційні матеріали про те, як ідентифікувати насильство, що робити в критичних ситуаціях та куди звертатися за допомогою, а також як підтримати тих, хто переживає важкі часи.
Запрошуємо всіх одеситів приєднатися до події, щоб стати потужним фронтом проти насильства та збудувати надійний щит підтримки та захисту.