image
07 Січня 2026 11:26

В рамках ініціативи Мінрозвитку «Пліч-о-пліч: згуртовані громади»  місто Одеса отримало 27 нових автобусів з Кропивницького, Миколаєва, Львова та Маріуполя.

У місті триває функціонування існуючих соціальних маршрутів, які повторюють маршрути міського електричного транспорту.
 
Крім того, було введено новий маршрут: «просп. Свободи – вул. Архітекторська» (1 одиниця). Цей маршрут повторює трамвайний маршрут № 27.

6 січня до Одеси надійшло ще 5 автобусів у рамках проєкту «Пліч-о-пліч» - цього разу з Житомира. Це двосекційні автобуси, які будуть передані місту.

Невдовзі вони пройдуть тестування та вийдуть на міські маршрути, доповнюючи вже існуючий транспорт від інших міст.