В Одесі розпочав свою діяльність новий пункт обігріву, організований Християнською місією «Нове життя».
Цей проєкт функціонує у двох наметах і має на меті підтримку людей у важких зимових умовах.
Цей пункт обігріву - затишний простір на 110 місць, де кожен може:
- підзарядити мобільні пристрої;
- насолодитися гарячим чаєм;
- отримати базову консультаційну підтримку;
- просто зігрітися у комфорті.
Пункт обігріву призначений для 180 осіб, переважно тих, хто залишився без даху над головою.
Тут надаються:
- сніданки та вечері;
- можливість відпочити в теплі;
- первинна медична допомога.
Обидва намети працюватимуть цілодобово, за чергуванням волонтерів.
Місце розташування — Куликове поле.
Цей пункт обігріву створено для підтримки одеситів у період сильних холодів та перебоїв з електропостачанням. Тут кожен зможе знайти тепло, допомогу та людське ставлення.