image
06 Січня 2026 14:29

В Одесі розпочав свою діяльність новий пункт обігріву, організований Християнською місією «Нове життя». 

Цей проєкт функціонує у двох наметах і має на меті підтримку людей у важких зимових умовах. 

Цей пункт обігріву - затишний простір на 110 місць, де кожен може: 

  • підзарядити мобільні пристрої; 
  • насолодитися гарячим чаєм; 
  • отримати базову консультаційну підтримку; 
  • просто зігрітися у комфорті. 

Пункт обігріву призначений для 180 осіб, переважно тих, хто залишився без даху над головою. 

Тут надаються: 

  • сніданки та вечері; 
  • можливість відпочити в теплі; 
  • первинна медична допомога. 

Обидва намети працюватимуть цілодобово, за чергуванням волонтерів. 

Місце розташування — Куликове поле. 

Цей пункт обігріву створено для підтримки одеситів у період сильних холодів та перебоїв з електропостачанням. Тут кожен зможе знайти тепло, допомогу та людське ставлення.