Вночі ворожі сили знову здійснили напад на Одесу за допомогою ударних безпілотників. Цю інформацію підтвердила Державна служба з надзвичайних ситуацій.
Внаслідок ударів виникли пожежі на об’єктах енергетичної інфраструктури, які швидко були ліквідовані рятувальниками. Крім того, постраждали складські приміщення та автогараж.
Психологи ДСНС надали допомогу 14 особам, які проживають у сусідніх будинках, серед яких було троє дітей.
На щастя, жертв та постраждалих не виявлено.
Від ДСНС залучили 27 одиниць техніки та 97 рятувальників, від Асоціації добровільних пожежних - 1 одиницю техніки та 4 рятувальників, а також 2 одиниці техніки та 4 рятувальників від Комунальної установи міської ради.