Вночі Одещина стала мішенню для ворожого нападу. Про це повідомили представники ДСНС.
Внаслідок обстрілів на об'єкті енергетичної інфраструктури спалахнула пожежа, яку оперативно ліквідували рятувальники разом з добровольцями. Також постраждала адміністративна будівля.
На щастя, не було загиблих та постраждалих.
З боку ДСНС були залучені 3 одиниці техніки та 15 рятувальників, а також 2 одиниці техніки та 5 осіб з місцевих пожежних команд.