image
25 Листопада 2025 12:36

В Одесі залишаються без електрики 20,3 тисячі споживачів у районах Приморський та Пересипський. Про це повідомили в ДТЕК Одеські електромережі через соціальні мережі.
На ранок 25 листопада енергетики ДТЕК Одеські електромережі змогли відновити електропостачання для 7,8 тисяч сімей. Але 20,3 тисячі клієнтів у Приморському та Пересипському районах поки що залишаються без електрики.

ДТЕК зазначили, що енергетичний об'єкт, який постраждав внаслідок атаки, не належить їм. Наразі фахівці іншої енергетичної компанії оцінюють шкоду та строки ремонту. Тим часом енергетики ДТЕК Одеські електромережі роблять все можливе, щоб забезпечити резервне живлення для одеситів.
Через проблеми в енергопостачанні в Одесі частина електротранспорту змінила свій маршрут, а також були запроваджені соціальні автобуси.