В ніч на 12 листопада Одеса знову стала мішенню для агресора, внаслідок чого було пошкоджено житловий будинок. Про це повідомив Олег Кіпер, голова Одеської обласної адміністрації, в своєму Телеграм-каналі.
За словами Кіпера, "ворог знову завдав удару по Одещині. У Пересипському районі пошкоджено багатоповерхівку. Виникла пожежа на верхніх поверхах будівлі, яка ще не завершила будівництво. Вогонь охопив невелику площу, але швидко загаснув".
Інформації про жертви чи постраждалих поки що немає, зазначив посадовець.
У кількох місцях Одеси та околицях зафіксовано падіння уламків безпілотників, які були збиті 11 листопада.