В Одещині відбулася атака з використанням безпілотників, про що повідомили представники ДСНС.
У результаті ударів виникли пожежі на об'єктах енергетичної інфраструктури, але вогнеборці швидко їх ліквідували. Також зазнали ушкоджень деякі будівлі та склади.
На щастя, жертв і постраждалих немає.
З боку ДСНС було залучено 3 одиниці техніки та 19 рятувальників, а також 3 одиниці техніки та 10 осіб від місцевих команд пожежників.