image
23 Вересня 2025 14:56

В ніч на 23 вересня Одеса знову зазнала нападу. В результаті атаки в Київському районі міста було пошкоджено 9 житлових будинків та навчальний заклад. 
О 8:00 розпочав свою діяльність оперативний штаб у районі. 
У ліквідації наслідків атаки беруть участь працівники КП «ЖКС «Вузівський», співробітники адміністрації району, КП «Міські дороги», а також спеціальна техніка. 
На 9:00 було зафіксовано 130 пошкоджених вікон. У навчальному закладі - 30 вікон. Проводяться роботи щодо закриття вікон плівкою та ОСБ-плитами. 
До оперативного штабу звернулися 19 мешканців пошкоджених будинків. Робота штабу триватиме до 17:00.