image
01 Червня 2025 10:20

Вночі в Білгород-Дністровському районі зафіксовано новий напад з боку агресора, який використовував безпілотники для завдання ударів.

В результаті атаки постраждали приватні будинки, а також бази відпочинку, де виникла пожежа, яку швидко загасили рятувальники. На щастя, жодна людина не постраждала.

Всі відповідні служби активно працюють над усуненням наслідків ворожих дій. Правоохоронці документують черговий злочин, скоєний росіянами проти мирних жителів Одещини.