image
25 Травня 2025 18:47

У ніч з 24 на 25 травня Одеса зазнала ворожої атаки, в результаті якої постраждали автомобільна стоянка та чотири житлові будинки на проспекті Небесної Сотні.

Згідно з перших даними, було знищено 20 автомобілів, а також вибито 130 вікон у прилеглих будівлях.

На місці події створено міський оперативний штаб, де працюють представники Київської районної адміністрації Одеської міської ради, комунальних підприємств ЖКС "Вузівський" та "Міськзелентрест", а також волонтери Червоного Хреста та благодійної організації «Nova Ukraine».

Всі служби активно виконують свої обов'язки та надають необхідну допомогу постраждалим мешканцям.