Вночі наша країна знову стала мішенню для агресора, який завдав ракетного удару по Одещині.
Фермерські угіддя зазнали серйозних пошкоджень, а на території виникли численні пожежі, які ліквідовували пожежники до самого ранку.
На щастя, обійшлося без загиблих і постраждалих.
Для ліквідації наслідків від Державної служби з надзвичайних ситуацій залучили 3 одиниці техніки та 15 рятувальників, а також від місцевої пожежної команди - 1 одиницю техніки та 2 представників.