image
19 Квітня 2025 09:49

Вночі наша країна знову стала мішенню для агресора, який завдав ракетного удару по Одещині.

Фермерські угіддя зазнали серйозних пошкоджень, а на території виникли численні пожежі, які ліквідовували пожежники до самого ранку.

На щастя, обійшлося без загиблих і постраждалих.

Для ліквідації наслідків від Державної служби з надзвичайних ситуацій залучили 3 одиниці техніки та 15 рятувальників, а також від місцевої пожежної команди - 1 одиницю техніки та 2 представників.