image
05 Грудня 2024 20:59

Сьогодні, 5 грудня 2024 року, в Одесі відбулася конференція на тему «Туризм для всіх».

Головна мета заходу — зібрати разом зусилля місцевої влади та приватного сектору для створення безбар'єрного середовища в сфері туризму та гостинності.

Це надзвичайно актуальна тема, визначена Національною туристичною організацією України як пріоритетна на 2024 рік.

Незважаючи на труднощі воєнного часу, Одеса продовжує приймати туристів з України та з-за кордону, що робить питання доступності інфраструктури та інклюзивності в туризмі надзвичайно важливими.

На конференції зібралися люди з інвалідністю, представники органів влади та бізнесу, щоб обговорити доступність культурних та туристичних об'єктів, а також об'єктів ресторанно-готельного сервісу. Учасники також торкнулися теми медичного туризму.

«Ми прагнемо створити умови, за яких кожен житель та гість міста зможе вільно пересуватися, отримувати необхідні послуги та брати участь у соціальному житті. Усі заклади, такі як готелі, ресторани, музеї, театри, транспорт, повинні бути адаптовані для осіб з інвалідністю», – зазначив мер Одеси Геннадій Труханов.

Також під час дискусій учасники обговорили реальний стан справ, плани, грантові програми і роль бізнесу у розвитку безбар'єрного середовища в Одесі.