image
28 Січня 2026 10:46

25 січня 2026 року в Одесі відбувся заключний тур змагань «Південна ліга дзюдо».

Протягом року було організовано 7 етапів, на яких спортсмени різного віку та ваги демонстрували свої навички, рішучість і бажання досягти успіху.

Заключний етап став підсумковим моментом змагань, під час якого підбили підсумки сезону та обрали кращих атлетів у кожній віковій групі та ваговій категорії.

В останньому турнірі взяли участь 167 спортсменів з різних регіонів України.

Усі учасники змагань були відзначені кубками, медалями та грамотами, а призери року отримали грошові нагороди за стабільність результатів і високий рівень підготовки протягом сезону.

Також пам’ятні кубки за професіоналізм, відданість справі й значний внесок у розвиток дзюдо в Одеській області отримали тренери, які підготували переможців та призерів «Південної ліги».

Організатором змагань виступила Федерація дзюдо Одеської області.