З 14 по 17 грудня в Києві відбувся командний чемпіонат України з синхронного плавання.
У змаганнях взяли участь 75 спортсменів з 8 команд з Донецької, Миколаївської, Одеської областей та столиці.
У складі команди Одеської області виступали вихованки спортивної школи олімпійського резерву «Черноморець» Владислава Кочерба, Єлизавета Сєдова, Софія Саруханян та Юлія Рерак.
Владислава Кочерба здобула чотири золоті нагороди, перемігши в технічній, довільній і акробатичній групах, а також стала чемпіонкою серед солісток у технічній програмі.
Вона є членом національної збірної України.
Бронзові медалі в технічних дуетах вибороли Юлія Рерак та Софія Саруханян, а в довільних дуетах — Єлизавета Сєдова та Юлія Рерак.
Софія Саруханян стала срібною призеркою в технічній та довільній програмах серед солісток.
Спортсменок підготувала заслужена тренерка України Ольга Ніколайчук.