В Бухаресті (Румунія) відбувся завершальний етап чемпіонату Європи в абсолютній ваговій категорії та Кубка Європи для різних вікових груп з кіокушин карате.
У змаганнях взяли участь 878 спортсменів з 18 країн.
Серед учасників національної команди України були й спортсмени з Одеси.
Єгор Теплий отримав срібну медаль у категорії 14-15 років (до 75 кг), а Яна Строженко завоювала аналогічну нагороду серед спортсменок 8-9 років (до 30 кг).
Бронзові медалі здобули Софія Вінниченко (категорія 8-9 років, до 30 кг), Поліна Клименко (10-11 років, до 30 кг) та Максим Папов (14-15 років, 60 кг).
Підготовку спортсменів забезпечили тренери Сергій Папов, Владислав Панченко та Павло Вінниченко.