image
04 Грудня 2025 17:22

В Одеській міській раді відбулося відкриття експозиції творчих робіт студентів і викладачів художньо-графічного факультету Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського".

Цю подію організовано разом з "Одеською міською галереєю".

Виставка, присвячена зимовій тематиці, отримала назву "Зимове диво" і представляє собою поетичний простір, в якому кожен витвір мистецтва розповідає свою унікальну історію. Експозиція включає різноманітні художні техніки та стилі:

  • традиційний олійний живопис,
  • витинанки,
  • графічний друк,
  • художній розпис на тканині та інші.

Серед учасників виставки є як талановиті студенти, так і досвідчені митці — викладачі факультету, члени Національної спілки художників, заслужені та народні художники України. Серед авторів представлених робіт: Наталія Лоза, Людмила Богайчук, Анна Носенко, Петро Нагуляк, Олексій Малік та інші.

Ця виставка є чудовою можливістю побачити високий рівень майстерності та безмежний творчий потенціал студентів і викладачів університету Ушинського. У час, коли одеська зима нагадує м’яку осінь, експозиція дарує відвідувачам справжній зимовий настрій: засніжені вулиці в уяві, елегантність зимових пейзажів та тепло мистецького світла.