image
30 Листопада 2025 19:22

29 листопада в Одеському парку ім. Т. Г. Шевченка на стадіоні «Чорноморець» відбулася затишна подія, приурочена до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Цей захід призначений для тих, хто щодня долає труднощі, які часто залишаються непоміченими.

Для тих, хто своєю силою духу демонструє, що підтримка починається з уваги, присутності та часточки людського тепла.

Такі події нагадують нам, що деколи кілька щирих жестів можуть зробити наше оточення теплішим і яскравішим.

Концертний оркестр Військової академії під керівництвом Ярослава Меди, а також солісти Анна Галузінська, Олександр Нестеренко, Олексій Гавриляк і танцювальний ансамбль «Антре» створили атмосферу доброти і подарували гостям настрій, який залишиться в пам'яті довше, ніж сам концерт.

Особлива подяка нашому партнеру, ГО «Фонд Юлії Златіної», за їхню допомогу в організації, а також за солодощі та необхідні подарунки, які стали маленькими знаками уваги, що підкреслюють: ми завжди поруч.

Вдячність адміністрації стадіону «Чорноморець» за їхню підтримку.

Захід став можливим завдяки сприянню Департаменту міжнародного співробітництва, культури та маркетингу ОМР.