image
28 Листопада 2025 13:18

27 листопада 2025 року Одесу відвідала з робочим візитом Тетяна Кірієнко, заступниця Міністра соціальної політики, сім’ї та єдності України.

Основною метою її поїздки було ознайомлення з діяльністю місцевих соціальних служб, зокрема тих, що допомагають внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та людям, які постраждали від збройного конфлікту.

Під час візиту Тетяна Кірієнко відвідала:

  • Центр соціально-психологічної допомоги для ВПО та постраждалих від конфлікту в Одеській міській раді;
  • Фронт-офіс інтегрованих соціальних послуг на Косовській, 2Д;
  • Центр підтримки врятованих;
  • «Єдине вікно Ветерана» на базі Центру адміністративних послуг;
  • Сервісний центр № 11 Пенсійного фонду України в Одеській області.

Під час візиту акцент був зроблений на координації дій та об’єднанні зусиль міністерства з місцевими органами влади, щоб уникнути дублювання програм допомоги та забезпечити максимально ефективну підтримку вразливих груп населення.

Тетяна Кірієнко підкреслила важливість забезпечення доступності соціальних послуг для всіх, що є пріоритетом у воєнний та післявоєнний період.

У зустрічі також взяв участь Дмитро Радулов, заступник голови Одеської обласної державної адміністрації.

Одеса залишається містом, де люди отримують не лише допомогу, а й підтримку, тепло та надію на краще.