27 листопада 2025 року Одесу відвідала з робочим візитом Тетяна Кірієнко, заступниця Міністра соціальної політики, сім’ї та єдності України.
Основною метою її поїздки було ознайомлення з діяльністю місцевих соціальних служб, зокрема тих, що допомагають внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та людям, які постраждали від збройного конфлікту.
Під час візиту Тетяна Кірієнко відвідала:
- Центр соціально-психологічної допомоги для ВПО та постраждалих від конфлікту в Одеській міській раді;
- Фронт-офіс інтегрованих соціальних послуг на Косовській, 2Д;
- Центр підтримки врятованих;
- «Єдине вікно Ветерана» на базі Центру адміністративних послуг;
- Сервісний центр № 11 Пенсійного фонду України в Одеській області.
Під час візиту акцент був зроблений на координації дій та об’єднанні зусиль міністерства з місцевими органами влади, щоб уникнути дублювання програм допомоги та забезпечити максимально ефективну підтримку вразливих груп населення.
Тетяна Кірієнко підкреслила важливість забезпечення доступності соціальних послуг для всіх, що є пріоритетом у воєнний та післявоєнний період.
У зустрічі також взяв участь Дмитро Радулов, заступник голови Одеської обласної державної адміністрації.
Одеса залишається містом, де люди отримують не лише допомогу, а й підтримку, тепло та надію на краще.