image
26 Листопада 2025 15:13

У Одесі триває новий етап Місяця цифрової грамотності, що має на меті навчити українців необхідним цифровим навичкам для їхнього щоденного життя та роботи в онлайн-середовищі.

В освітніх установах комунальної власності Одеського району відбулися спеціалізовані заходи, в яких взяли участь представники СБУ та ювенальної превенції поліції Одеської області, а також фахівці з безпеки в освіті.

Учні мали можливість ознайомитися з відеоматеріалами, що підкреслюють важливість дотримання інформаційної безпеки та обережності при використанні соціальних мереж.

Сьогодні знання в сфері цифрових технологій є незамінними для протидії інформаційній пропаганді та фейковим новинам, а також для безпечного користування сучасними технологіями.