На бульварі Гетьмана Сагайдачного в Одесі відбувся пам'ятний захід, присвячений жертвам Голодомору. Учасники поклали квіти та композиції з житніх і пшеничних колосків до меморіалу, що вшановує пам'ять постраждалих.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять жертв Голодомору, відчуваючи глибокий сум.
В цей день у храмах Одеси пройшли поминальні служби за жертвами голодоморів, де люди зібралися, щоб помолитися та згадати.
Увечері, о 16:00, одесити приєднаються до загальнонаціональної хвилини мовчання та запалять Свічку пам'яті у вікнах своїх домівок, вшановуючи пам'ять тих, кого вбив голод, запроваджений сталінським режимом.