image
21 Листопада 2025 17:03

Приблизно 1000 хворих вже отримали лікування у новому кардіологічному та кардіохірургічному відділенні, яке відкрили цього року в міській клінічній лікарні №11 в Одесі. Тут медичну допомогу отримали понад 600 пацієнтів з кардіологічними захворюваннями та 370 пацієнтів з кардіохірургічними проблемами.
За цей час лікарі виконали близько 900 операцій, серед яких 174 - для хворих з гострим інфарктом міокарда, включаючи стентування та балонну ангіопластику.
Також проводяться судинні операції, тромбоекстракції при тромбоемболії легеневої артерії та інші оперативні втручання.
У рамках державної програми медичних гарантій у відділенні виконано 293 планові коронарографії, ще 100 коронарографій було проведено для мешканців Одеси в межах Міської цільової програми “Здоров'я”.
Пацієнти отримують медичну допомогу безкоштовно та особливо відзначають комфортні умови в відділенні.
У новому кардіологічному відділенні дотримані всі вимоги безбар'єрності: встановлено новий ліфт, облаштовано інклюзивні санвузли, таблички дублюються шрифтом Брайля, на вході є зручний пандус та тактильна плитка.
Надання висококваліфікованої кардіологічної та кардіохірургічної допомоги забезпечує спроможність лікарні і допомагає зберігати здоров'я та життя пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями. Це важливий крок у розвитку медицини в Одесі.