1 листопада в Одесі, біля центрального входу стадіону «Чорноморець», відбулася Осіння Феєрія — захід, який чудово поєднав красу осені, музику, творчість і атмосферу Геловіну.
Організатори свята: КП «Парки Одеси», ГО «Запорука майбутнього», ГО «Безбар’єрні», стадіон «Чорноморець» та Музей цікавої науки.
Ця подія була спеціально організована для дітей та їхніх родин, які потребують підтримки: для сімей з дітьми з інвалідністю, для малюків з Одеси та їх батьків, а також для тимчасово переміщених родин, які шукають нові знайомства та підтримку у нашому місті.
Осіння атмосфера, аромати смачних страв, креативні фотозони, сімейний відпочинок, майстер-класи, незабутні костюми та навіть виступ службових собак від Кінологічного центру — все це створило унікальний настрій.
День був наповнений позитивом, сміхом і теплом, яке так необхідне кожному з нас.
Музична програма подарувала незабутнє свято:
- Концертний оркестр Військової академії (м. Одеса), диригент — Ярослав Меда
- ГО «Фонд — Особлива молодь України», інклюзивний театр «Толерантність»
- Одеський фаховий коледж мистецтв імені К.Ф. Данькевича
- Студія дитячої творчості Вільні Крила
- Танцювальний колектив «Індіра».