25 жовтня у центрі Одеси — біля Ротонди Міського саду — відбулася зворушлива подія, що поєднала два важливі свята:
День української мови, який ми відзначаємо 27 жовтня, і Вечір вдячності нашим Захисникам.
Під час заходу відбулася спільна молитва подяки за участю представників Ради Церков та релігійних організацій міста та області.
На святі виступили: Ніколь Пінчук, Софія Козубенко, Ансамбль танцю «Дівчата» Дальницької сільради, естрадно-фольклорний ансамбль «Струни серця», студенти Одеського фахового коледжу мистецтв ім. К. Ф. Данькевича (директорка — Олена Бортнікова), оркестр Центру військово-музичного мистецтва ВМС ЗСУ (диригент — Любомир Сукенник), братський хор Одеської Народної церкви, Олександр Дюжиков, вокальний дует Артем Старущенко та Олександра Висоцька, гурти «SVITANOK» та «Victory».
Захід організували: КП «Парки Одеси», Капеланська спільнота Одещини, Рада Церков і релігійних організацій м. Одеси та області.
Партнерами заходу стали: Veterans HUB Одеса, ГО «Родини Янголів Світла», ГО «БЕЗБАР’ЄНІ», ГО «Легіон 12», БФ «Добрий Самарянин», БФ «Реформація», БФ «Зростай в родині», ГО «Жити життя», ГО «Руки матусі», ДНП «Центр матері та дитини», ГО «Пульс громади», Всеукраїнська профспілка захисників.