4-5 жовтня у чеському місті Брно пройшов традиційний турнір з дзюдо - Європейський кубок надій, в якому змагалися юнаки та дівчата віком до 13 та 15 років.
Збірна України зайняла перше місце в загальному заліку, вигравши 26 медалей, серед яких 6 золотих.
Серед учасників були й спортсмени з Одеси. Вихованець Одеської обласної дитячо-юнацької спортивної школи дзюдо та регбі Іван Арсенюк (тренер - Владислав Боличевський) отримав срібну медаль у вазі 38 кг. А в категорії 73 кг Олександр Севергін з Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 4 (тренер - Олег Співак) здобув бронзову нагороду.
У закладах спеціалізованої освіти Одеси дзюдо займаються 144 вихованці.