З 15 по 21 вересня в Україні відбувся Тиждень соціальної свідомості, що має на меті підтримку активної позиції громадян та розвиток ініціатив для формування відкритого суспільства.
В рамках цього Тижня було проведено інтерактивний захід під назвою «Діалог заради Миру» в Одесі, що стало частиною всеукраїнської кампанії «Безбар'єрність – це можливість».
Ця подія, приурочена до Міжнародного дня миру, об'єднала молодь, учителів мистецьких шкіл і батьків.
Учасники заходу мали можливість обговорити, що для них означає мир і як кожен може сприяти його збереженню.
Під час гри було створено атмосферу довіри та відкритості, що дозволило всім почуватися в безпеці і бути почутими.
Захід пройшов в рамках мистецького проекту «Мир, Любов, Єдність: творимо разом», що акцентує увагу на взаємоповазі та культурній рівності, як основних цінностях безбар'єрного суспільства.
* * * * *
Гру «Діалог заради Миру» було розроблено за підтримки Європейського Союзу в рамках програми розвитку громадянського суспільства. Методологія була протестована в Україні та Швейцарії.