В Одесі започаткована нова ініціатива - вшановувати найуспішніших випускників шкіл міста спеціальною нагородою від міського голови під назвою «Гордість Одеси».
“Молодь завжди була нашою найбільшою цінністю. Саме вони заслуговують на підтримку та віру в їхнє майбутнє в нашому чудовому місті.
Ми їх звикли називати медалістами, але сьогодні - це Гордість Одеси. Їх майже 700. Я вважаю, що вони не лише гордість, а й надія для нашого міста та країни.
Нехай кожен з них знайде свій шлях у житті, отримує фах і допомагає будувати сильну Україну!” - зазначив мер Одеси Геннадій Труханов.
Відзнака «Гордість Одеси» вручається учням загальноосвітніх шкіл комунальної власності, які досягли значних успіхів у навчанні, отримавши оцінки 10-12 балів з усіх предметів у 11 (12) класі та державній підсумковій атестації.