image
03 Грудня 2024 12:28

В рамках Міжнародного дня людей з інвалідністю делегація Одеської області мала можливість зустрітися з представником уряду Вільного ганзейського міста Бремен, паном Арне Франкенштайном.

Під час зустрічі було обговорено перспективи співпраці у сфері обміну досвідом щодо впровадження інклюзії та безбар’єрності. Окрему увагу було приділено навчанню соціальних працівників та створенню безбар’єрних просторів для всіх груп населення.

Німецька сторона поділилася своїми досягненнями у вирішенні конфліктів, що виникають через дискримінацію осіб з інвалідністю.

Ми також отримали підтримку у пошуку партнерів для забезпечення Одеської області спеціалізованими автомобілями для перевезення осіб з інвалідністю, що є важливим для нашого регіону.

Висловлюємо вдячність пану Арне Франкенштайну та німецькій стороні за готовність до співпраці та обмін знаннями, спрямованими на створення більш інклюзивного суспільства.