image
24 Квітня 2025 13:25

Військовослужбовці Морської охорони Державної прикордонної служби України стали частиною волонтерського проєкту «Донор Одеса», здійснивши колективну здачу донорської крові.

Сумісні зусилля волонтерів і прикордонників допоможуть врятувати безліч життів. Це особливо важливо в умовах нинішньої війни, коли потреба в донорській крові залишається на дуже високому рівні.

«Ми усвідомлюємо, як критично важливо мати запаси крові. У воєнний час це безцінний ресурс, який може врятувати життя наших товаришів, постраждалих цивільних осіб та всіх українців, які потребують термінової медичної допомоги», - зазначили військові, які взяли участь у поповненні міського банку крові.

Це не вперше, коли прикордонники беруть участь у такій ініціативі - вони переконані, що допомога повинна бути регулярною, а не разовою.

Сьогодні донорство крові стало ще однією лінією оборони України.

Захід проходив в рамках міського благодійного проєкту «Тижні Добрих Справ».

Автором світлин є фотограф і Почесний донор Борис Бухман.

***

Проєкт «Донор Одеса» з початку війни сприяє залученню донорів для медичних установ міста, а також проводить освітні та культурні заходи, націлені на популяризацію донорства. За цей час завдяки проєкту проведено понад 12 000 донацій, що врятувало тисячі життів.

Сьогодні важливо, щоб кожен, хто може здавати кров за станом здоров'я, долучився до донорства.

Детальнішу інформацію про донорство можна знайти на телеграм-каналі «Донор Одеса».

Актуальні дані про потреби в донорській крові публікуються Департаментом інформації та цифрових рішень Одеської міськради на телеграм-каналі «Одеса.Офіційно» та в мобільному додатку MISTO. Щоб бути в курсі актуальних новин міського життя - завантажуйте застосунок MISTO.