Мер Одеси Геннадій Труханов провів онлайн-зустріч з мером Кишинева Іоном Чебаном. Обидва керівники привітали один одного та мешканців своїх міст з ювілейною датою побратимства, а також обговорили актуальні питання та подальший розвиток співпраці.
Попередня зустріч між міськими головами відбулася на Саміті мерів європейських міст у Страсбурзі, де вони разом з іншими колегами обговорили роль місцевого самоврядування в зміцненні громади та реалізації нових інфраструктурних ініціатив.
Пан Іон Чебан підкреслив, що Молдова наразі активно працює над кількома проектами спільно з Румунією та вважає, що тристороння співпраця є перспективною.
Геннадій Труханов та Іон Чебан вирішили створити тристоронню робочу групу, щоб розробити спільні проекти в сферах інфраструктури, економіки та соціальної підтримки, що сприятиме сталому розвитку міст і зміцненню зв'язків між Україною, Молдовою та Румунією.
Ця ініціатива має на меті залучити додаткові ресурси, покращити обмін досвідом і надати підтримку українцям в умовах війни.