image
12 Листопада 2025 13:39

У ніч з 10 на 11 листопада, Олексій, кулеметник мобільної вогневої групи радіотехнічної бригади імені Богдана Хмельницького, знищив ворожий ударний БПЛА типу «Shahed» на Одещині. Про це повідомили у Повітряному командуванні «Південь».
Олексій на варті українського неба вже понад два роки. Досвід, отриманий під час виконання бойових завдань, дозволяє йому точно оцінювати обстановку, розраховувати траєкторії та миттєво ухвалювати рішення, необхідні для ефективного ураження ворожих повітряних цілей.
«Сьогодні я захищав свою рідну Одещину. Моя земля дає мені сили боротися з ворогом, а думки про моїх близьких надихають мене на подальші дії. Я й надалі стоятиму на захисті нашого неба, щоб ворог не мав жодного шансу», – говорить Олексій.