image
04 Жовтня 2025 19:49

У День захисників і захисниць України держава виявила пошану до тих, хто стояв на захисті нашої країни в найскладніші часи. Про це повідомив голова Одеської обласної адміністрації Олег Кіпер.

Трьох ветеранів війни, які проявили мужність у боях та продовжують підтримувати своїх побратимів у цивільному житті, нагороджено відзнакою Президента України «За оборону України»:

  • Володимир Єрмаков – керівник «ХАБ Ветеран» м.Одеса;
  • Валерій Сербін – заступник керівника «ХАБ Ветеран» м. Одеса;
  • Артем Назімкін – спеціаліст із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб м.Одеса.

Нагороди від імені Президента України вручила Міністр у справах ветеранів України Наталія Калмикова. Дякуємо нашим героям! Одещина пишається вами!