У День захисників і захисниць України держава виявила пошану до тих, хто стояв на захисті нашої країни в найскладніші часи. Про це повідомив голова Одеської обласної адміністрації Олег Кіпер.
Трьох ветеранів війни, які проявили мужність у боях та продовжують підтримувати своїх побратимів у цивільному житті, нагороджено відзнакою Президента України «За оборону України»:
- Володимир Єрмаков – керівник «ХАБ Ветеран» м.Одеса;
- Валерій Сербін – заступник керівника «ХАБ Ветеран» м. Одеса;
- Артем Назімкін – спеціаліст із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб м.Одеса.
Нагороди від імені Президента України вручила Міністр у справах ветеранів України Наталія Калмикова. Дякуємо нашим героям! Одещина пишається вами!