image
11 Лютого 2025 14:57

Поліцейські затримали 34-річного одесита, котрий вчинив напад на подружню пару заради мобільного телефону. Нападник наніс травми обом потерпілим, вдаривши чоловіка каменем, а жінку ножем. За свої дії він може отримати до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це інформує пресслужба ГУНП.

Інцидент стався в Київському районі Одеси. Зловмисник попросив у подружжя мобільний телефон, нібито для дзвінка, а після отримання телефону втік. Подружжя вирушило за ним, але злочинець вдарив чоловіка каменем по голові, а жінку - ножем в плечі. Чоловік знепритомнів, а дружина звернулася за допомогою до перехожих, які викликали поліцію та швидку допомогу. Лікарі надали постраждалим медичну допомогу і відпустили їх додому. У чоловіка була травма голови, а у жінки - колото-різана рана на лопатці.

Правоохоронці встановили, що злочин скоїв раніше судимий одесит. У його квартирі поліція вилучила ніж, а з місця події - інші речові докази, які направили на експертизу. Вкрадений телефон вже продано, поліція наразі встановлює його місцезнаходження.

"Ми повідомили підозрюваному про підозру у нападі з метою заволодіння чужим майном, що супроводжувалося насильством, небезпечним для здоров'я жертви. Цей злочин кваліфікується за ч. 4 ст. 187 КК України і карається до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою", - зазначила старша слідча Катерина Боратинська.

Крім того, за фактом заподіяння тілесних ушкоджень жінці розпочато провадження за статтею 125 ККУ. Після завершення досудового розслідування слідчі нададуть остаточну правову кваліфікацію діянням підозрюваного.