Поліція завершила розслідування справи щодо жителя Одеси, який обманним шляхом заволодів коштами трьох своїх співгромадян. Зловмисник обіцяв придбати та доставити автомобілі з-за кордону, однак своїх зобов'язань не виконав.
Минулого року три особи, у віці 51, 39 та 32 років, звернулися до поліції з відповідними заявами. У результаті розшукових та слідчих дій співробітники поліції № 1 Одеського району встановили, що до цих злочинів причетний 39-річний одесит, раніше засуджений за шахрайство та викрадення авто. Чоловік працював на СТО, де ремонтував автомобілі, в тому числі й тих, хто до нього звертався. Він запропонував свої послуги з придбання автомобіля марки «BMW» з США через аукціон, а також з організації доставки та оформлення документів.
Обіцяючи наявність великої кількості задоволених клієнтів, він вмовив людей скористатися його послугами.
Отримавши гроші на придбання та розмитнення автомобілів, чоловік тривалий час запевняв потерпілих, що авто вже в дорозі. Однак, не дождавшись обіцяного, потерпілі залишились без грошей. Загальний розмір збитків становить майже 33,5 тисячі доларів, які зловмисник привласнив.
«Після завершення досудового розслідування обвинувачення було висунуто згідно з частинами 3 та 4 статті 190 Кримінального кодексу України за шахрайство, вчинене повторно під час воєнного стану, що завдало значної шкоди. Максимальне покарання — до восьми років позбавлення волі. Обвинувальний акт вже направлено до суду. Обвинувачення буде підтримувати Хаджибейська окружна прокуратура,» - розповіла слідча Юлія Іванова.