Правоохоронці затримали особу, яка скоїла серію крадіжок у пенсіонерів під час комендантської години. Чоловік може отримати реальний термін ув'язнення.
38-річний мешканець одного з сіл Одеської області наприкінці жовтня, порушуючи комендантську годину, потрапив до будинку 78-річної жінки через незачинені двері та викрав кілька предметів, завдавши збитків на суму більше 3 500 грн. Після цього він зайшов до будинку 72-річної жінки, де, пригрозивши фізичною розправою, забрав у неї гроші та ряд особистих речей, завдавши шкоди на понад 9 700 грн.
Поліція, викликана потерпілими, швидко встановила особу зловмисника. Виявилось, що чоловік вже мав судимості за аналогічні злочини, відбувши за них майже вісім років.
Під час обшуку у нього вдома правоохоронці знайшли частину викраденого майна. Решту злодій встиг продати і витратити гроші на власні потреби.
Поліція затримала злочинця, а суд обрав йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.
Заступник начальника поліції Сергій Павлов повідомив, що слідчі зібрали достатньо доказів для обвинувачення. Чоловіку пред'явлено обвинувачення за таємне та відкрите викрадення майна під час воєнного стану з проникненням у житло. Максимальне покарання за ці злочини може скласти до десяти років позбавлення волі.
Досудове розслідування завершено, і обвинувальний акт вже направлено до суду.