image
27 Листопада 2025 12:10

Два жителі Одеської області були затримані за порушення законодавства про рибальство. 26 листопада, під час рейду на озері Алібей, поліція спільно з прикордонниками і екологами виявила чоловіків, які ловили рибу забороненими засобами без дозволу.
На місці події правоохоронці вилучили у правопорушників 50-метрову сітку, два спеціальні костюми для риболовлі, два садки та 98 рибин, серед яких були кефалі та камбали.
У рамках кримінальної справи незаконно виловлена риба була передана на зберігання в спеціалізовану установу.
«Ми внесли інформацію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України. Це стосується незаконного рибальства, яке завдало значної шкоди. Призначено експертизу для оцінки збитків», - зазначив начальник поліції Едуард Коломієць.
Досудове розслідування триває під контролем прокуратури. Поліція закликає всіх дотримуватись правил риболовлі та берегти природу.