У селі Усатівської громади, що на Одещині, розпочато кримінальне провадження через жорстоке поводження з твариною. Власниця собаки повідомила про подію, що сталася на початку листопада.
Правоохоронці дізналися, що 52-річний чоловік вистрілив із пневматичної гвинтівки у собаку сусідів на власному подвір'ї. Після отриманих травм тварина померла.
Зловмисник заявив, що його дії були спровоковані нападом собаки на його птахів.
Під час слідства слідчі вилучили зброю та труп собаки. За результатами ветеринарної експертизи, тварина отримала травми, несумісні з життям, внаслідок пострілу.
На основі зібраних доказів йому пред’явили обвинувачення за статтею 299 Кримінального кодексу України. Максимальне покарання – до трьох років позбавлення волі.
Досудове розслідування завершено, і обвинувальний акт передано до суду. Державне обвинувачення представлятиме Біляївська окружна прокуратура.